5 důvodů, proč si nechat poradit od interiérového designéra

Rady od designera

Plánovat nové bydlení je radost, ať v něm chcete bydlet, nebo daný prostor pronajímat. Cíl je jasný, musí vypadat co nejlépe, být praktický a obsahovat všechny potřebné prvky. S předstihem procházíte interiérová studia, čerpáte inspiraci v časopisech, na e-shopech s nábytkem a doplňky trávíte hodiny. Ovšem když přijdete do daného prostoru, začínáte cítit obavu, zda všechny ty vybrané prvky budou společně vypadat dobře. O to větší, bude-li potřeba rekonstrukce nebo má-li prostor atypické dispozice. Zde už je první důvod, proč požádat o radu odborníka.

Zjednodušíme vám život

Každý má jiné potřeby, princip je ale jasný − správná organizace prostoru, rozvržení nábytku a dobře zvolené materiály. Toho jsme si vědomi, současně budeme pečlivě naslouchat vašim potřebám a navrhneme prostor, který bude mít vysokou technickou a estetickou hodnotu.

Ušetříme vám peníze

Máme přehled o cenách na trhu. Proto se vám vždy vyplatí využít našich služeb, protože dohlédneme na ceny vyráběných částí i na cenu služeb jednotlivých řemesel. Velmi často se také stává, že se stejný kus vybavení interiéru dá sehnat výrazně levněji v zahraničí, proto pro vás můžeme nalézt zajímavé kousky do vašeho interiéru za daleko zajímavější cenu. Zároveň vás ušetříme zbytečných chyb, které vedou k navýšení rozpočtu.

Ušetříme vám čas

Mít krásnou představu z magazínů a fotografií z internetu je sice super, v praxi to může být docela oříšek. Nakombinovat jednotlivé komponenty, vyhledat vhodný nábytek, oslovit dodavatele, zajistit dodání a montáž… V neposlední řadě je důležité vše časově naplánovat, propojit jednotlivé dodavatele a zajistit hladký průběh celé akce.

Technické řešení

I když máte dobrý vkus, zajímáte se o interiérový design, vyznáte se v materiálech a víte, jak zkombinovat různé tvary nebo vzory, na technické řešení celého projektu byste neměli zapomenout. Technologické novinky mají velice rychlý vývoj. Proč byste měli časem litovat, že jste na nějaký prvek, který by vám usnadnil život, pozapomněli. Sledujeme trendy české i zahraniční, víme, co je na trhu nového, a rádi se o tyto novinky podělíme.

Zvýšíme hodnotu vaší nemovitosti

Budete-li chtít nemovitost pronajímat nebo v průběhu času vyměnit, kvalitně řešený a dobře vypadající interiér je často zárukou, že váš dům nebo byt se v nabídce realitky příliš dlouho objevovat nebude. Je-li současně celý projekt dobře technicky, esteticky i finančně promyšlený, cena celé nemovitosti může vzrůst o víc, než je investice do samotné přestavby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *